Działka budowlana idealna pod dom letniskowy

Działka | Sprzedaż | Lachowice

125 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
125 000 PLN
Cena za m2
85 PLN
Pow. działki
1 458 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Numer oferty
1297/13924/OGS

Opis

LACHOWICE - nowa cena 125.000 zł

Prezentujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1458 m2, znajdującą się w miejscowości Lachowice na osiedlu Wojtaszki. Cisza i spokój gwarantuje idealne miejsce do wypoczynku. W najbliższym otoczeniu nie ma zbyt wiele zabudowań, dzięki czemu miejsce to zapewnia prywatność. Teren działki jest częściowo ogrodzony, nieznacznie nachylony, znajduje się na niej wiele drzew owocowych jak jabłonie, grusze, śliwy oraz krzewy agrestu, malin, porzeczek itp. Dojazd odbywa się drogą asfaltową.

Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka położona jest w jednostce oznaczonej symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zabudowy letniskowej.

Na działce znajduje się słup energetyczny. Woda oraz szambo we własnym zakresie.

Działka ma kształt zbliżony do prostokąta.

Działka znajduje się w odległości 13 km od Suchej Beskidzkiej.

KILKA SŁÓW O MIEJSCOWOŚCI

Lachowice to wieś licząca ok. 2100 mieszkańców, położona na zachód od Suchej Beskidzkiej, na wysokości od 390 do 700 m n.p.m. w dolinie potoku Lachówka (dopływ Stryszawki) oraz na zboczach dwóch pasm górskich. Od południowo-wschodniej strony są to zbocza Pasma Solnisk, północno-zachodnie zaś należą do Pasma Pewelskiego.

Lachowice stanowią dobry punkt wyjścia do szlaków turystycznych w Beskid Żywiecki oraz Beskid Mały. Miejscowość posiada liczne trasy rowerowe i spacerowe oraz domki letniskowe, do których przyjeżdżają turyści by wypocząć w ciszy wśród gór. Przez Lachowice przebiegają ponadto ważne drogi komunikacyjne m.in. linia kolejowa Sucha Beskidzka - Żywiec oraz droga krajowa łącząca Bielsko-Białą i Kraków z przejściem granicznym w Korbielowie.ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI W TERENIE !!!

Zakup tej nieruchomości wiąże się z zapłatą wynagrodzenia dla biura nieruchomości.


Pośrednik odpowiedzialny - licencja nr: 19226

Ogłoszenie to nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Dane nieruchomości są przedstawione na podstawie informacji dostarczonych przez oferującego. Za jakiekolwiek niezgodności ze stanem faktycznym biuro nie ponosi odpowiedzialności.


Osoba prowadząca: tel. 534 03 04 05

Dawid Łukaszka

Dawid Łukaszka

Właściciel KNC Nieruchomości oddział Sucha Beskidzka

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Częściowe
Wysokość zabudowy
10
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Dostępne w okolicy
Góry, Las, Szkoła, Zabudowa niska
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Komunikacja
Bus

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest KNC Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Krakowska 7/3, 33-100 Tarnów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tarnow@knc.com.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM